Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пон Май 20, 2024 10:58 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 141 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Следваща
 ПФК ""Левски"" АД - ПФК "Славия" АД 
Автор Съобщение
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 2:34 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Мнение 
Оолеле-малеле вече и пишките ше си мерим. :lol:
гошето петков да не е израсъл в "овча мисъл" или май и вие го вземахте отнекъде... цитирал ми трима четирима футболисти :lol: през "Левски" са минали толкова качествени футболисти, че "вашите" са малко над средното ниво и само навремената намеса от страна на "Левски" на трансферния пазар ги е "езтрелял" в чуждоземско. няколко месеца по-рано или по-късно и "великите" слависти, чяха да отварят кафенета в центъра на софия.
ясно е че ние всичко сме "погребали", да ти кажа ние ДАЖЕ сме отговорни и за озоновата дупка и направляваме от земята халеевата комета :lol: колкото повече ни мразите, толкова ПО-СИЛНИ ставаме; а тея заучени глупости за купуване на мачове докато не спрете да ги мислите, се ще си стоите в най-добрия случай в средата на таблицата.

за коприваров не знаех. откакто се направи на по-голям от "Левски" това келеме не го следя. още по-добре за нас :lol:
мач с мач не си прилича. аз не отивам да гледам футбол на световно ниво, знам какво може "Левски" - РЕАЛНО и за България съм доволен, не че не е имало мачове, в които не сме били зле, но дори и сега при тази "кризичка" :lol: играем доста сносно в сравнение с другите отбори, за европа обаче не сме добре.
Вие сега се смеете на Вили, ама да не се смее той в събота, а той се смее много мрръснишки :lol: и на Батков ше му дойде времето( публиката на "Левски" не търпи много такива "машинисти" дълго, за разлика от ЗАЙЧЕТАТА :lol:


Чет Май 15, 2008 9:22 pm
Профил
Луд за връзване
Аватар

Регистриран на: Съб Сеп 30, 2006 8:08 am
Мнения: 394
Мнение 
Абе ти сериозно ли си мислиш,че Лефски е нещо? :lol: Само кат ти чета творбите ме избива на смях!Толкова сте добри(поклон)

_________________
Изображение


Чет Май 15, 2008 9:34 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3412
Местоположение: Sofia
Мнение 
Ся нема да ви дойдат Тампере а ше ви дойде некой по слаб отбор и ше си вкарате 4 Автогола
Вие имате 2 гола в ШЛ ЕВАЛА ВИ ПРАВА КАКВО ПОСТИЖЕНИЕ :lol:
и 2та си ги вкарахте във ваща врата аахахахаха изложихте се пред цяла европа СКАПАНИ СИНИ БОКЛУЦИ

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Чет Май 15, 2008 9:42 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Авг 11, 2007 12:22 am
Мнения: 546
Мнение 
аз дори не си правя труда да му чета "творбите" ;)

_________________
За всички наши братя аз ще застана
За всички наши братя ще се боря аз до края


Чет Май 15, 2008 9:56 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 2:27 pm
Мнения: 1722
Местоположение: BERN
Мнение .....................
Are pichete malko pove4e po taja thema cjala godina govorite za toija ma4,a sega malchite

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xQx7NzUlpvk


Чет Май 15, 2008 9:56 pm
Профил WWW
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 11:32 am
Мнения: 179
Местоположение: SOFIA CITY
Мнение 
ITALIANECA86 написа:
atm написа:
ПИЧ, явно ти е малка пишката, щом ти е толкова дълъг езика.
понеже не искаш история, явно и паметта ти е къса или по-вероятно я няма, да ти припомня, че най близкото славно синьо минало е свързано с половин отбор взет от Славия и най-добрите играчи, които сте продали или сте имали са били взети от Славия ... незаменимия петков, владо йонков, мариан христов, а чакай великия пешо александров ...т.е вие сте взимали готови футболисти не само от нас, но от всякъде, а другите прибират тези, които малко или много не искате.
всъшност за какво си говорим въобще, май за футбол, ма такъв няма у нас отдавна бе прости ми господине, погребахте го такива като вашия клуб и другото стадо
сега за мачлето в събота..... изключителния леФскарски дух ще си е вкъщи да свирка по жената и да чупи покъщнината ... и мача може и да е 2ка не само на цифра но и на голове.... ако е друго дреме ми аз отдавна не ви броя, мач като мач, докато вие ще се поболеете, ако не купите някой мач или случайно паднете
единствено ме е яд че ще изпусна теотъра на ОВЧАТА ГЛАВА ,
НЕ СТИГА, ЧЕ СТЕ ЛУМПЕНИЗИРАНА ПУБЛИКА, ИМАТЕ НЕАДЕКВАТЕН ПРЕЗИДЕНТ, НО ВЕЧЕ ИМАТЕ И ШИЗОФРЕНИЧЕН ТРЕНЬОР

Да не забравяме и Гошко Бачев кадето беше в супер форма и игра на световното98 и беше най добрия от Славия и говедата го зеха и го опропастиха :!: Винаги са ни били с наште фудболисти говедата долни :lol:

Също така и Мартин Станков :!: А има и много други а при нас идват непотребните от ФК Говедо и стават фудболисти а ние им даваме готови играчи и те ги осакатат да им еба майката говежда

_________________
FORZA SLAVIA!!!!!


Чет Май 15, 2008 10:48 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Чет Ное 22, 2007 7:26 pm
Мнения: 211
Мнение 
White Avalanche написа:
аз дори не си правя труда да му чета "творбите" ;)

И си много прав.Докато тоя смешко син не почна да пише във форума,никой от славистите не пишеше.Не може едно кирливо говедце да ни кара да пишем по темата Левски-Славия.Нека да говорим за мача,а не да се заяждаме с тоя.Той точно това иска.Тоя син урод не е интересен и мисля,че единственото чувство,което трябва да будят коментарите му е на съжаление.Аз съжалявам такива изстрадали хорица!Бъди жив и здрав сини ми "приятелю"! :lol: 8)

_________________
SLAVIA ZAVINAGI 6TE BYDE V MOETO SYRCE!!!


Чет Май 15, 2008 11:16 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 2:27 pm
Мнения: 1722
Местоположение: BERN
Мнение ..........................
Lele kak sa ni padnali,sega ako ne gi udarime teja lolovci

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xQx7NzUlpvk


Пет Май 16, 2008 9:34 am
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 1749
Мнение 
само ми изброй футболистите които знаеш и са от вашата школа или сте ги взели да кажем от Б група
всичко ви е наготово, ама и него осирате
сега за мачлето
какво да пишем, ще играят два безобразно слаби отбора, които са в челото на таблицата на безобразно слабото ни първенство
сините са там, поради факта, че имат по-качествени некадърници + това " където има проблем с мача идва Наско". той може да реши всеки проблем у нас, но у европейскию съюз неможе и затова ходи на сафари.
белите са там, понеже имат почти същите по качество некадърници, но техните души подскачат единствено на чалга
та така обаква ни един дърводелски мач, в който с оглед на показаното до тук славия няма как да вкара гол, освен ако саша симонович не я ритне или керчев да я вкара от фал. От друга страна, ако отбранате не направи поредните си тъпи подаръци не виждам как и онези в синьо ще вкарат гол, освен ако не паднат за дузпа или някой не заспи от корнер или фал.
на славия определено им липсва скорост отборна и индивидуална, а лефски можеш да ги познаеш само по емблемите, е вече и по резервната скамейка, където си имат отново след херо един комедиант. /в интерес на истината вуцата е може би треньора, който най-много се старае да стане труньор, ама пуста лудост/
най-вероятния резултат е 0 : 0
не мисля, че съдийството ще позволи славия да спечели този мач.


Пет Май 16, 2008 9:42 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
BLUE FANATIC написа:
Оолеле-малеле вече и пишките ше си мерим. :lol:
гошето петков да не е израсъл в "овча мисъл" или май и вие го вземахте отнекъде... цитирал ми трима четирима футболисти :lol: през "Левски" са минали толкова качествени футболисти, че "вашите" са малко над средното ниво и само навремената намеса от страна на "Левски" на трансферния пазар ги е "езтрелял" в чуждоземско. няколко месеца по-рано или по-късно и "великите" слависти, чяха да отварят кафенета в центъра на софия.
ясно е че ние всичко сме "погребали", да ти кажа ние ДАЖЕ сме отговорни и за озоновата дупка и направляваме от земята халеевата комета :lol: колкото повече ни мразите, толкова ПО-СИЛНИ ставаме; а тея заучени глупости за купуване на мачове докато не спрете да ги мислите, се ще си стоите в най-добрия случай в средата на таблицата.

за коприваров не знаех. откакто се направи на по-голям от "Левски" това келеме не го следя. още по-добре за нас :lol:
мач с мач не си прилича. аз не отивам да гледам футбол на световно ниво, знам какво може "Левски" - РЕАЛНО и за България съм доволен, не че не е имало мачове, в които не сме били зле, но дори и сега при тази "кризичка" :lol: играем доста сносно в сравнение с другите отбори, за европа обаче не сме добре.
Вие сега се смеете на Вили, ама да не се смее той в събота, а той се смее много мрръснишки :lol: и на Батков ше му дойде времето( публиката на "Левски" не търпи много такива "машинисти" дълго, за разлика от ЗАЙЧЕТАТА :lol:
Да и за това всички футболисти които идва от вашто отборче при нас стават футболисти и ги продаваме в ЕВРОПА , а не като вас в турция , израел и тем подобно прости си смешен , видяхме Кушев и Колев колко играха при вас ... така че стига си говорил колко е велико тфойто милиционерско отборче с комунист президент ...

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Пет Май 16, 2008 11:46 am
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 141 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 13 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.