Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Май 10, 2024 12:30 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 141 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща
 ПФК ""Левски"" АД - ПФК "Славия" АД 
Автор Съобщение
Напреднал

Регистриран на: Сря Фев 21, 2007 8:44 am
Мнения: 124
Мнение 
rado догодина баце сега като се обиграем едно хубаво в интертото минем през УЕФА така тактично до финал :-) и догодина "Левски" ше ги мачкаме :-)


Вто Май 13, 2008 2:42 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 2:34 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Мнение 
kamka написа:
догодина "Левски" ше ги мачкаме :-)


ше ни мачкате топките другия сезон.

пфу! така ми се изкаше венциславия да отнесе една тройка пред погледа на мноооооогобройните си фенове, ама нейсе няма да видят хубав европейски терен овчекупелските ултраси. само да не бЕха тея съдии и съм сигурен че венциславия щеше да бъде в тройката :lol:


Вто Май 13, 2008 5:04 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
ОООО, един лайнар се завръща :lol: :lol: :lol:

_________________
Изображение


Вто Май 13, 2008 5:33 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 2:34 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Мнение 
bodzhov_zv написа:
Щеше да е любопитно да се преброим на Герена, да ги видим колко от тях си държат на отбора в трудни времена.


Пре-брой-СЕ! 1, 2, 3, 4........59....аре стига толкова :lol:

"Левски" и в най-трудните си времена е имал 10 пъти повече присъстващи на мач, отколкото Славия ама вие нали сте си постоянно в криза и човек всъщност няма как да разбере, че половин София са слависти :lol: НИЩО, някой ден РОБСТВОТО ще падне и Славия ще се възроди, ама дали някой от вас ще доживее -не знам!


Вто Май 13, 2008 5:44 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
BLUE FANATIC написа:
bodzhov_zv написа:
Щеше да е любопитно да се преброим на Герена, да ги видим колко от тях си държат на отбора в трудни времена.


Пре-брой-СЕ! 1, 2, 3, 4........59....аре стига толкова :lol:

"Левски" и в най-трудните си времена е имал 10 пъти повече присъстващи на мач, отколкото Славия ама вие нали сте си постоянно в криза и човек всъщност няма как да разбере, че половин София са слависти :lol: НИЩО, някой ден РОБСТВОТО ще падне и Славия ще се възроди, ама дали някой от вас ще доживее -не знам!


Абе смешкоо ти на колко години си бе?! 10 пъти повече - малеее малеее. То просто кво да коментирам. Вие като направите 2 мача слаби и на домакинство сте 300 "човека" (говеда). И с цялото си тичпично говедарско нахалство си почнал тука да си избиваш комплексите! Що не се регнеш в чорбарския форум сега да те видим какво ще има кажеш... Айде радвайте се там на овчата глава и то се е видяло, че съвсем скоро ще стигнете нашето моменто състояние (от 12 години...) и тогава ще ви броим ние.

_________________
Изображение


Вто Май 13, 2008 5:48 pm
Профил ICQ
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 2:34 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Мнение 
C/\ABuCTA написа:
Абе смешкоо ти на колко години си бе?! 10 пъти повече - малеее малеее. То просто кво да коментирам. Вие като направите 2 мача слаби и на домакинство сте 300 "човека" (говеда). И с цялото си тичпично говедарско нахалство си почнал тука да си избиваш комплексите! Що не се регнеш в чорбарския форум сега да те видим какво ще има кажеш... Айде радвайте се там на овчата глава и то се е видяло, че съвсем скоро ще стигнете нашето моменто състояние (от 12 години...) и тогава ще ви броим ние.


Славчо, аз съм на 7 и половина годинки, още папкам пюренце :) Ти кога си ходил на мач на "Левски", че си видял 300 човека, може да си бил в градинкта пред стадиона :lol: и в най-долнопробния и нищо не значещ мач на Г.Аспарухов има поне 2000 човека, а в последните няколко години по-малко от 4000 не е имало (при лошо и празнично време), да не говорим че в мачове като с Черноморец-Бургас-Каспичан-Бухово-Чепинец бяхме 10 000 човека; вие толкова хора на мач не сте и сънували, а на живо може някои "дърти" слависти да са присъствали.

С чорбетата съм и ще споря навсякъде; хич не ме е еня от поредната им партийна титла; ти какво си мислиш, че съм дошъл да се заяждам с вас, щото ме е страх :lol: от прасчовците :lol: - груба грешка!

И аз не одобрявам овчата глава - той ни изненадА-но нали знаеш-империята отвръща на удара. Ние поне задържахме един треньор близо 4 години, вие това от кога не сте го правили???? :lol:


Вто Май 13, 2008 6:35 pm
Профил
Луд за връзване

Регистриран на: Пон Авг 22, 2005 7:55 am
Мнения: 317
Местоположение: София
Мнение 
Човече ти май следиш статистиката на разни платени списания и не ходиш редовно на герена и вие като чорбата имате повече фенове от нас но да ми говориш за 10000 на мач с дражевата чета :lol: :lol: :lol:


Вто Май 13, 2008 6:44 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 2:34 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Мнение 
desso написа:
Човече ти май следиш статистиката на разни платени списания и не ходиш редовно на герена и вие като чорбата имате повече фенове от нас но да ми говориш за 10000 на мач с дражевата чета :lol: :lol: :lol:


Освен гнусни провокации от вас нищо друго не може да се очаква :lol: няма какво да кажете...
Кога ги на***ме с 10:0 дражевата чета бЕхме 10 000. А сега на първия мач с "Спартак" (Вн) съшо толкова; причините за това няма да ги коментирам -важното е че БЯХМЕ ТЛКОВА.Аз мач (домакински) на "Левски" не съм пропуснал от не помня кога.Интересно вашия рекорд е само срещу нас и свинете - 250, айде от мен да мине 500 :lol: човека (слагисти).

Айде нЕкой да даде прогноза, ако иска де, за мача. Ясно е, че ние вече сме спазарили съдията :lol: :lol: :lol:


Вто Май 13, 2008 6:56 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
BLUE FANATIC написа:
C/\ABuCTA написа:
Абе смешкоо ти на колко години си бе?! 10 пъти повече - малеее малеее. То просто кво да коментирам. Вие като направите 2 мача слаби и на домакинство сте 300 "човека" (говеда). И с цялото си тичпично говедарско нахалство си почнал тука да си избиваш комплексите! Що не се регнеш в чорбарския форум сега да те видим какво ще има кажеш... Айде радвайте се там на овчата глава и то се е видяло, че съвсем скоро ще стигнете нашето моменто състояние (от 12 години...) и тогава ще ви броим ние.


Славчо, аз съм на 7 и половина годинки, още папкам пюренце :) Ти кога си ходил на мач на "Левски", че си видял 300 човека, може да си бил в градинкта пред стадиона :lol: и в най-долнопробния и нищо не значещ мач на Г.Аспарухов има поне 2000 човека, а в последните няколко години по-малко от 4000 не е имало (при лошо и празнично време), да не говорим че в мачове като с Черноморец-Бургас-Каспичан-Бухово-Чепинец бяхме 10 000 човека; вие толкова хора на мач не сте и сънували, а на живо може някои "дърти" слависти да са присъствали.

С чорбетата съм и ще споря навсякъде; хич не ме е еня от поредната им партийна титла; ти какво си мислиш, че съм дошъл да се заяждам с вас, щото ме е страх :lol: от прасчовците :lol: - груба грешка!

И аз не одобрявам овчата глава - той ни изненадА-но нали знаеш-империята отвръща на удара. Ние поне задържахме един треньор близо 4 години, вие това от кога не сте го правили???? :lol:


ХАХАХА империята, 2000, 10000 лелее ти си живееш в наква си твоя синя реалност явно...
Синчо, само да ти кажа, че за публиката на леффски знам повече от колкото си мислиш. Най-добрите ми приятели са левскари и знам мн добре за какво става въпрос. Още 2 годинки с Батков и ще ви видим тогава.
А за нашата публика - аз съм на 23. С очите си съм виждал целия стадион пълен. Беше '98. С тези си заучени фрази може да се отваряш на буферите. Тук с тях не си актуален.

_________________
Изображение


Вто Май 13, 2008 6:56 pm
Профил ICQ
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 2:34 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Мнение 
C/\ABuCTA написа:
Най-добрите ми приятели са левскари и знам мн добре за какво става въпрос. Още 2 годинки с Батков и ще ви видим тогава.
А за нашата публика - аз съм на 23. С очите си съм виждал целия стадион пълен. Беше '98. С тези си заучени фрази може да се отваряш на буферите. Тук с тях не си актуален.


тея ти приятели може да не са от редовните левскари. за шампионски години и едно две дербита, нЕма да си говорим. Има си ФАКТИ за това. Иначе аз по никакъв начин не щЪ да се отварям. Опасно е, все пак съм хетеросексуален!:lol:

кажИ нещо за мача и затваряме "историята", да не излезе че Славия е САМО ИСТОРИЯ :lol:


Вто Май 13, 2008 7:02 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 141 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 8 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.