Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Май 10, 2024 8:18 pm



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 141 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Следваща
 ПФК ""Левски"" АД - ПФК "Славия" АД 
Автор Съобщение
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Сря Апр 09, 2008 7:48 pm
Мнения: 253
Местоположение: kadeto si iskam
Мнение 
mom4eta kvo stana s ortega jiv li e ni6to ne se govori ako nqkoi znae da kaje


Сря Май 14, 2008 9:53 am
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Пон Авг 08, 2005 3:05 pm
Мнения: 165
Мнение 
VSP99 написа:
Докато с локомотивци може да се спори, с говедата няма смисъл. Много голям процент от тях са c промити мозъци,, така че аз съм за бан! (просто няма как да стигнем до някакакъв консенсус)

Блу- провери колко души бяхте на мача с локото 1500 (според гонг и топспорт)


Това е защото има медиен заговор с/у говедата и сигурно са изпуснали една-две нули,щото той стадиона им е като Маракана и се пълни и на тренировките :D
С животните неможе да се спори,едните виждат в синьо другите в червено.Доковците пък са злобни комплексари но можеш ли да им се сърдиш - живота мачка


Сря Май 14, 2008 9:57 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Ное 23, 2005 11:49 am
Мнения: 1219
Мнение 
Изображение Сега като е пред празни трибуни може би имаме шанс някакъв.Но ако "Левски" вкарат първи всичко свършва.

_________________
Стевицаааа, вади го тоя, беееее


Сря Май 14, 2008 11:34 am
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Чет Ное 22, 2007 7:26 pm
Мнения: 211
Мнение 
BLUE FANATIC написа:
bodzhov_zv написа:
Щеше да е любопитно да се преброим на Герена, да ги видим колко от тях си държат на отбора в трудни времена.


Пре-брой-СЕ! 1, 2, 3, 4........59....аре стига толкова :lol:

"Левски" и в най-трудните си времена е имал 10 пъти повече присъстващи на мач, отколкото Славия ама вие нали сте си постоянно в криза и човек всъщност няма как да разбере, че половин София са слависти :lol: НИЩО, някой ден РОБСТВОТО ще падне и Славия ще се възроди, ама дали някой от вас ще доживее -не знам!

Уважаеми слависти не му обръщайте толкова внимание на този изстрадал човек.Него съдбата и Господ са го наказали с орисията да се нарича "левскар"(говедо).Този човек е изживявал срама на това да гледа отбора как пада от Олимпия и то 2 пъти в рамките на 3 години.Този отбор на Олимпия,който беше от страна току-що учредена.След това дойде Слован,след това Щурм,след това Копенхаген,след това Беверен(11 малки негърчета),след това Тампере,след това....след това ще ви напиша името ма отбора(сигурно ще е от Люксембург или Лихтенщайн), като видя с кой ще играят тази година :lol: .А и имат едни велики евромачове срещу втородивизионния европейски колос Люцерн(единственият бг отбор отстраняван от вторазреден тим и то от "футболната страна" Швейцария(за твое просветление говедце това е страната на шоколадите и часовниците,без никакви кой знае какви традиции във футбола).А помниш ли феноменалния и уникален мач срещу белгийския колос Антверпен.Във най-големите и уникални обрати на Евроспорт го има този мач от 3-1 за говедата,за 8 минути продължение на мача(защото само сте лежали сигурно)тея белгийчета ви вкарват 3 ГОЛА!!! :lol: .И като ти дам само тези скромни факти от уникалната ви история ти трябва моментално да намериш един пистолет и да освободиш хората в този форум от твоето безмислено съществуване и да се гръмнеш!Полуфинал за евротурнири-вие може само да сънувате за такъв.За малкото си участия в турнирите Славия е постигнала това което вие не сте могли,не можете,а и няма да можете никога.Скрий се бе!Били 10 000.Та вие сте само мангали и наркомани бе.И 5 човека да останеме винаги ще бъда славист бе.ВИНАГИ.И такива като теб още повече ми показват това колко е велико да си славист.Ти си просто едно от многото невзрачни говеда,а ние макар и малко всеки един си има индивидуалност и е личност.Айде ходи си на Подуяне да трошиш седалки.И ПОМНИ ЕДНО-СЛАВИЯ Е 1 БГ ОТБОР СТИГНАЛ ПОЛУФИНАЛ В ЕВРОПЕЙСКИ КЛУБЕН ТУРНИР!!! 8)

_________________
SLAVIA ZAVINAGI 6TE BYDE V MOETO SYRCE!!!


Сря Май 14, 2008 12:01 pm
Профил
Модератор
Аватар

Регистриран на: Вто Дек 20, 2005 8:27 pm
Мнения: 3411
Местоположение: Sofia
Мнение 
сасъд ЗА "Левски" МАЙКА ВИ ДЕБА СКАПАНА ДЕБА БОКЛУЦИ сасъд ЗА ГОВЕДАТА ДА ГО ДУХАТЕ БОКЛУЦИ СИНИ ПОНЕ НЕ СИ ВКАРВАМЕ АВТОГОЛОВЕ КАТО СМЕ У УЕФА ДА СЕ ИЗЛАГАМЕ ХАХАХАХА
И ГУНДИ Е ШОФЪОР НА СЕЛСКИЯ ОТБОР
помнете говеда ТаМпЕРе ахахаха
всички фенове на подуянския отбор сте жалки и такива ще си останете !боклуци! без наско до година 10ти :lol: :lol: :lol: лефски

_________________
Славия София 1913


Венцеслав Стефанов ,Борислав Константинов,Веско Събев ВЪН ОТ СЛАВИЯ СОФИЯ


Сря Май 14, 2008 12:41 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Съб Май 06, 2006 8:57 pm
Мнения: 243
Мнение 
BLUE FANATIC написа:
desso написа:
Човече ти май следиш статистиката на разни платени списания и не ходиш редовно на герена и вие като чорбата имате повече фенове от нас но да ми говориш за 10000 на мач с дражевата чета :lol: :lol: :lol:


Освен гнусни провокации от вас нищо друго не може да се очаква :lol: няма какво да кажете...
Кога ги на***ме с 10:0 дражевата чета бЕхме 10 000. А сега на първия мач с "Спартак" (Вн) съшо толкова; причините за това няма да ги коментирам -важното е че БЯХМЕ ТЛКОВА.Аз мач (домакински) на "Левски" не съм пропуснал от не помня кога.Интересно вашия рекорд е само срещу нас и свинете - 250, айде от мен да мине 500 :lol: човека (слагисти).

Айде нЕкой да даде прогноза, ако иска де, за мача. Ясно е, че ние вече сме спазарили съдията :lol: :lol: :lol:



Ходи гледай Овчата глава на http://donbalon.eu/ - Видео Визитка на Вили Вуцов

_________________
http://de.fishki.net/picsw/092007/28/ru ... ya_023.jpg
новия автобус на говедата


Сря Май 14, 2008 3:27 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 10:02 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Мнение 
Не ни занимавай с Овчата глава. Гледайте си го вие, радвайте му си се...А за нас остава само приятната емоция да ви се посмеем. :lol:


Сря Май 14, 2008 4:53 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Съб Май 06, 2006 8:57 pm
Мнения: 243
Мнение 
Tony Adams написа:
Не ни занимавай с Овчата глава. Гледайте си го вие, радвайте му си се...А за нас остава само приятната емоция да ви се посмеем. :lol:


Нещо ме бъркаш за леWCки. Ходи погледни за какво ставо дума и после пиши. Какви култови изказвания и как се трошат седалки

_________________
http://de.fishki.net/picsw/092007/28/ru ... ya_023.jpg
новия автобус на говедата


Сря Май 14, 2008 4:57 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Ное 20, 2004 2:27 pm
Мнения: 1722
Местоположение: BERN
Мнение ....................
Abe Vili moje da e vsjakakav ama vse pak e vkaral dosta golove za Slavia,ne trjabva da go uvajavame no i njamame osnovanie da go mrazime tolkova mn

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=xQx7NzUlpvk


Сря Май 14, 2008 5:02 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Юли 11, 2006 10:02 pm
Мнения: 1270
Местоположение: София
Мнение 
KingDim написа:
Tony Adams написа:
Не ни занимавай с Овчата глава. Гледайте си го вие, радвайте му си се...А за нас остава само приятната емоция да ви се посмеем. :lol:


Нещо ме бъркаш за леWCки. Ходи погледни за какво ставо дума и после пиши. Какви култови изказвания и как се трошат седалки


Да, визирах синия фес, не ставаше въпрос за теб.

Обида е да се споменава името на малкия вуцан в този форум. Помня едно негово интервю отпреди няколко години, в което се ебаваше яко с публиката на Славия. На този полуидиот трябва да му забранят със закон да стъпва на нашия стадион.


Сря Май 14, 2008 5:06 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 141 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.