Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Пет Май 10, 2024 4:30 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 141 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Следваща
 ПФК ""Левски"" АД - ПФК "Славия" АД 
Автор Съобщение
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 2:34 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Мнение 
Лелееееее колко сте се КОМПЛЕКСИРАЛИ от нас, направо не го вярвам, каква помия какви чудеса :lol: :lol: :lol:

да тЪ бият школадите от своге..знам, знам с резервите..ама нЕкак си е срамно, не знам за вас :lol: сигурно защото са СИНИ, за загрявка за събота

Изображение


Сря Май 14, 2008 6:04 pm
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Нед Дек 14, 2003 3:09 pm
Мнения: 579
Мнение 
Много от вас се принизиха до нивото на хората, наричащи се почитатели на отбора на народа.


Сря Май 14, 2008 6:21 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
BLUE FANATIC написа:
Лелееееее колко сте се КОМПЛЕКСИРАЛИ от нас, направо не го вярвам, каква помия какви чудеса :lol: :lol: :lol:

да тЪ бият школадите от своге..знам, знам с резервите..ама нЕкак си е срамно, не знам за вас :lol: сигурно защото са СИНИ, за загрявка за събота

Изображение
Друго си е да те бият тампере тукпере или 11 малки негърчета :lol:

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Сря Май 14, 2008 8:00 pm
Профил ICQ
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Сеп 24, 2005 6:42 pm
Мнения: 568
Местоположение: София
Мнение 
vmesto da govorite za futbol obsujdate bezmisleni istorii..

levski sa tragi4ni..
nie ne sme po-dobri..

kraen rezultat X
kato davam edno 1:1
mn zavisi i ot toa nie s kakuv sustav 6te izleznem i koi e kontuzen i nakazan..v momenta sme mn zavisimi ot nqkoi igra4i...kato zqlo otbora ne e v forma..i rezultatite go pokazvat..ne mi se struva 4e sled tolkova slab polusezon 6te hvurlim bombata v tozi ma4..
a i levski s nov trenior 6te sa motivirani da se dokazvat..


Сря Май 14, 2008 8:12 pm
Профил
Напреднал
Аватар

Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 2:34 pm
Мнения: 77
Местоположение: София
Мнение 
staev10 написа:
vmesto da govorite za futbol obsujdate bezmisleni istorii..

levski sa tragi4ni..
nie ne sme po-dobri..



servus!

Вие ше ме прощавате кога гледахте "Левски" в германия, че го сметнахте за трагичен :?: Ние в моментна сме в няколоко-секундна кризичка и Вие хер Щирлиц бързате да ни праите равен на Герана щото сме били трагични. Верно Рабех няма да играе, а това отваря некои неясноти в защитата, Жеан Карлос -по-добре че няма да играе :lol: така със сигурност можем да ви вкараме повече от два гола; като цяло не виждам на какво основание ше ни праите равен, ааааа да :!: Коприваров ше ни вкара в същата врата като на Оксер и след това ще остискате цял мач. Възможно е, веднъж на 15 години, има го в зара както се казва :lol:


Сря Май 14, 2008 9:26 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Ное 10, 2005 2:46 pm
Мнения: 1749
Мнение 
ПИЧ, явно ти е малка пишката, щом ти е толкова дълъг езика.
понеже не искаш история, явно и паметта ти е къса или по-вероятно я няма, да ти припомня, че най близкото славно синьо минало е свързано с половин отбор взет от Славия и най-добрите играчи, които сте продали или сте имали са били взети от Славия ... незаменимия петков, владо йонков, мариан христов, а чакай великия пешо александров ...т.е вие сте взимали готови футболисти не само от нас, но от всякъде, а другите прибират тези, които малко или много не искате.
всъшност за какво си говорим въобще, май за футбол, ма такъв няма у нас отдавна бе прости ми господине, погребахте го такива като вашия клуб и другото стадо
сега за мачлето в събота..... изключителния леФскарски дух ще си е вкъщи да свирка по жената и да чупи покъщнината ... и мача може и да е 2ка не само на цифра но и на голове.... ако е друго дреме ми аз отдавна не ви броя, мач като мач, докато вие ще се поболеете, ако не купите някой мач или случайно паднете
единствено ме е яд че ще изпусна теотъра на ОВЧАТА ГЛАВА ,
НЕ СТИГА, ЧЕ СТЕ ЛУМПЕНИЗИРАНА ПУБЛИКА, ИМАТЕ НЕАДЕКВАТЕН ПРЕЗИДЕНТ, НО ВЕЧЕ ИМАТЕ И ШИЗОФРЕНИЧЕН ТРЕНЬОР


Сря Май 14, 2008 9:38 pm
Профил
Пристрастен
Аватар

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 11:32 am
Мнения: 179
Местоположение: SOFIA CITY
Мнение 
atm написа:
ПИЧ, явно ти е малка пишката, щом ти е толкова дълъг езика.
понеже не искаш история, явно и паметта ти е къса или по-вероятно я няма, да ти припомня, че най близкото славно синьо минало е свързано с половин отбор взет от Славия и най-добрите играчи, които сте продали или сте имали са били взети от Славия ... незаменимия петков, владо йонков, мариан христов, а чакай великия пешо александров ...т.е вие сте взимали готови футболисти не само от нас, но от всякъде, а другите прибират тези, които малко или много не искате.
всъшност за какво си говорим въобще, май за футбол, ма такъв няма у нас отдавна бе прости ми господине, погребахте го такива като вашия клуб и другото стадо
сега за мачлето в събота..... изключителния леФскарски дух ще си е вкъщи да свирка по жената и да чупи покъщнината ... и мача може и да е 2ка не само на цифра но и на голове.... ако е друго дреме ми аз отдавна не ви броя, мач като мач, докато вие ще се поболеете, ако не купите някой мач или случайно паднете
единствено ме е яд че ще изпусна теотъра на ОВЧАТА ГЛАВА ,
НЕ СТИГА, ЧЕ СТЕ ЛУМПЕНИЗИРАНА ПУБЛИКА, ИМАТЕ НЕАДЕКВАТЕН ПРЕЗИДЕНТ, НО ВЕЧЕ ИМАТЕ И ШИЗОФРЕНИЧЕН ТРЕНЬОР

Да не забравяме и Гошко Бачев кадето беше в супер форма и игра на световното98 и беше най добрия от Славия и говедата го зеха и го опропастиха :!: Винаги са ни били с наште фудболисти говедата долни :lol:

_________________
FORZA SLAVIA!!!!!


Чет Май 15, 2008 11:09 am
Профил
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Съб Сеп 24, 2005 6:42 pm
Мнения: 568
Местоположение: София
Мнение 
BLUE FANATIC написа:
staev10 написа:
vmesto da govorite za futbol obsujdate bezmisleni istorii..

levski sa tragi4ni..
nie ne sme po-dobri..



servus!

Вие ше ме прощавате кога гледахте "Левски" в германия, че го сметнахте за трагичен :?: Ние в моментна сме в няколоко-секундна кризичка и Вие хер Щирлиц бързате да ни праите равен на Герана щото сме били трагични. Верно Рабех няма да играе, а това отваря некои неясноти в защитата, Жеан Карлос -по-добре че няма да играе :lol: така със сигурност можем да ви вкараме повече от два гола; като цяло не виждам на какво основание ше ни праите равен, ааааа да :!: Коприваров ше ни вкара в същата врата като на Оксер и след това ще остискате цял мач. Възможно е, веднъж на 15 години, има го в зара както се казва :lol:


abe ama ti ne6to mn si vqrva6..i vzemi se pointeresuvai malko 4e koprivarov e kontuzen ot 2 meseza nasam .. i ne govori nqkakvi raboti naizust..bili ste v sekundna krizi4ka..q mi kaji ti v poslednite neznam kolko godini koga be6e posledniq ma4 na levski kogato si gledal futbol..pri tova ka4estven..nie pone v slavia moje da se kaje 4e se nasladihme i na dosta dobri ma4ove sred spadovete koito imahme..
ami ta az kolko ve4ni derbita izgledah i kolko puti ne zaspah neznam..to skuka skuka..i tova ne e ot v4era...
"няколоко-секундна кризичка" smqh smqh :lol:
vzemi malko svali sinite o4ila ....ama i rozovite le6ti su6to..6toto qvno kato hodi6 na ma4ovete ne gi svalq6

na men 6te mi e interesno kakvo vliqnie varhu ma4a 6te ima tova 4e nqma publika
aide pozdravi..6te vidim 1-2-3 li 6te sa :wink:


Чет Май 15, 2008 3:19 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 3:11 pm
Мнения: 2142
Местоположение: Под полите на Витоша
Мнение 
atm написа:
НЕ СТИГА, ЧЕ СТЕ ЛУМПЕНИЗИРАНА ПУБЛИКА, ИМАТЕ НЕАДЕКВАТЕН ПРЕЗИДЕНТ, НО ВЕЧЕ ИМАТЕ И ШИЗОФРЕНИЧЕН ТРЕНЬОР


Хахаха верно сега вече всичко си е на мястото и гръга е затворен :lol: :lol: :lol:
А няколко секундната кризичка май вече ви тресе 1/2 година от края на есенния полусезон.

_________________
Изображение


Чет Май 15, 2008 6:28 pm
Профил ICQ
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 141 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 23 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.