Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Вто Май 07, 2024 9:13 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
 Laith 
Автор Съобщение
Мнение Laith
Vigte vsqko na4alo e mnogo trudno.

Vaprosa e da tragne ideqta i s ob6tite usiliq na vsi4ki da q realizirame.

Ta za tezi moi predstoq6ti sre6ti ako tezi hora ne udobrqt ideite mi i revoliocionite promeni koito iskam da napravq v NKS za da go prevarna v edin adekvaten organ na koito da se 4uva glasat i da nakara upravata da se saobrazqva s nas fenovete kato giznenovagen faktor za bade6teto na otbora.

Nadqvam se da sre6tna podkrepa i razbirane,a kogato ne6tata oprat da sredstva te 6te doidat ot samite nas.Az sam gotov da dam mnogo na Bqlata ideq stiga da mi bade dadena zelena svetlina za tova.

Stiskaite palci!


Нед Яну 04, 2004 4:30 pm
Пристрастен

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2003 2:00 pm
Мнения: 160
Местоположение: Sofia
Мнение 
!!!TVURDO SAM S TEB!!! :!: :!: :!: :!: :!: VSI4KI DA SE OBEDINQT!!! :!:

_________________
!!!VSI4KI SRE6TU BUFERITE!!!


Чет Яну 08, 2004 1:25 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение Re: Laith
Malkia Laith написа:
Vigte vsqko na4alo e mnogo trudno.

Vaprosa e da tragne ideqta i s ob6tite usiliq na vsi4ki da q realizirame.

Ta za tezi moi predstoq6ti sre6ti ako tezi hora ne udobrqt ideite mi i revoliocionite promeni koito iskam da napravq v NKS za da go prevarna v edin adekvaten organ na koito da se 4uva glasat i da nakara upravata da se saobrazqva s nas fenovete kato giznenovagen faktor za bade6teto na otbora.

Nadqvam se da sre6tna podkrepa i razbirane,a kogato ne6tata oprat da sredstva te 6te doidat ot samite nas.Az sam gotov da dam mnogo na Bqlata ideq stiga da mi bade dadena zelena svetlina za tova.

Stiskaite palci!


А може би ще е по-редно преди да си тръгнал да правиш революции да идентифицираш... кой си, къде си, КАКВО си направил досега в агитката, бил ли си въобще там и т.н.? Щото дървени философи в интернет много има, а на трибуните няма никой... :evil:

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Чет Яну 08, 2004 6:36 pm
Профил
Познат
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2003 8:54 pm
Мнения: 43
Местоположение: Sofia/Banishora
Мнение Ха ха
Значи ме наричате дървен философ така ли?!
Е аз нямам какво да кажа на вашите песообразни нападки.
Няма значение кой съм и какво съм.
Аз не се крия зад монитора хвърляйки прах в очите на хората.
За да докажа това ще оставя телефона си и нека всеки скептик който се съмнява в искреността на моите думи ми се обади и аз ще му обесня по-точно своите възгледи и намерения.

------------------------вече е изтрит

Аз смятам че е по-добре да направиш нещо и след това хората да научат за тебе отколкото да казваш аз съм еди кой си и ще напиша книга без да си я написал.Мисля си че е много по-добро и истинско да се представиш след като си издал тази книга.

А с какво толкова лаете и плюете след като както разбирам сте "направил много" за Славия и сте някакъв фактор в НКС а феновете няма къде да се събират?

Аз казвам,аз съм никой,ти не знаеш кой съм и какво съм но до месец всички бели ще имат ежеседмични сбирки.

Ела тогава да МЕ питаш кой съм?!

И моята фурна е пекла димки,и моето тяло носи нелицеприятни белези и аз съм бял до мозъка на костите си,но не съм тръгнал да печеля дивиденти от това.
Не цитирам и не осмивам хората а давам собствени мнения и позиции.

Ама що ли си губя времето с вас?...

Я си...

САМО СЛАВИЯ!!!


Последна промяна Laith на Чет Яну 08, 2004 8:33 pm, променена общо 1 път



Чет Яну 08, 2004 7:32 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Пет Авг 29, 2003 12:11 pm
Мнения: 481
Местоположение: София
Мнение 
Начи... първо - нападка от моя страна към момента на писането на мнението, което Вие визирате не е имало, още по-малко пък може да се нарече песообразна. Единственото нещо, към което апелирах бе да се представите, нещо което упорито отказвате на да направите. А защо искам ли? Защото до колкото разбрах от думите Ви, говорите от името на НКС. Този форум е вързан пряко към Официалния сайт на НКС и ми е възложено що годе да се опитвам да го държа в приличен вид. За това бе и моят въпрос към вас, за да знам до колко имате правото да говорите от името на НКС. Нищо повече.

Относно дървените философи... съжалявам, ако сте ме разбрали грешно и сте приели това определение, като насочено към вас - не е.

_________________
Владо на краля
Гордо отговаря:
"Чуй бре, тиранино,
Мен ме изпрати
Ванчо Михайлов
Да изпълня присъдата.

Я стани, стани,
Шумадийско куче.
Тебе ке те утепам".
Пистолетът гръмна.
Кралят се обърна.
Да живее Македония!


Чет Яну 08, 2004 8:00 pm
Профил
Познат
Аватар

Регистриран на: Нед Дек 21, 2003 8:54 pm
Мнения: 43
Местоположение: Sofia/Banishora
Мнение Уважаеми,г-н Дяков
Аз не говоря от името на НКС.

Аз говоря от името на фен,който иска да направи нещо за Славия и хората които я обичат,а хора като вас само пречат на осъществяването на нещо подоно.

Аз не съм член на НКС.Аз съм Славист.

Мисля си че моето нечленство не би трябвало да пречи да изразя свободно позициите и намеренията си.

А форума си го контролирайте колкото си искате.
Аз не исползвам арогантен тон към разумните и нормално държащите се събеседници.


Чет Яну 08, 2004 8:17 pm
Профил
Мнение 
Laith, първо поздрави от мен анонимника, при който не минава и един час без да мисля за Славия. На колко си години ???? Питам , защото те чувствам много близо до себе си от това което си написал тук.
Аз също искам и мога да дам нещо на нашият клуб, но искам да се свържа със сериозни хора.
Искам да разбера структурата на НКС или там каквито са, от къде се финансират и т.н. и т.н.
Сашо Дяков като официален представител да не ми се сърди, но имам
чувството, че може да се направят много неща, които досега не са направени. Въпросът е да има точните хора на точното място с точните идеи в главите си.
Аз съм на 34 години и от 24 години нямам пропуснат мач на стадион Славия.
Предложението ми е следното: Преди първият домакински мач /втори кръг/ да се съберем и запознаем. Искам обаче да дойдем с ясни цели и идеи т.е. премисляйки в момента може би едно събрание на всички тези, които сме тук по форумите и т.н. и т.н.
ПОМИСЛЕТЕ ЗА ТАЗИ ИДЕЯ.............
Оставам Искрено Ваш И САМО СЛАВИЯ!!!!!!


Съб Яну 10, 2004 6:08 pm
Пристрастен

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2003 2:00 pm
Мнения: 160
Местоположение: Sofia
Мнение 
Vijte sega...az ne sam 4len na NKS...bqh no ve4e ne sam!!!
Moga da vi kaja 4e dosega,nie fenovete(i po-skoro agitkata,koqto ne e koi znae kolko golqma,no puk ne propuska ma4 i hodi ne samo na futbolni ma4ove)sme se sabirali po kafeta blizko do stadiona,sabirali sme pari(koi kolkoto moje da dade) i sme kupuvali fakli(za nqkoi ma4ove),praveli sme dimki,praveli sme znamena(nqkoi ra4no,drugi-sme sabirali pari sme gi kupuvali)-same 4e ne moje 5 ili 10 du6i da davat pari,a drugite da idvat,da se pravqt na mnogo ustati i nakraq koi vika,koi ne!!!Edin go boli gurlo,drug-mu e lo6o,treri-ne6to drugo...i t.n.
Prosto sam na mnenie 4e vsi4ki koito vlizame v tozi forum da se vidime na edna ob6ta sbirka i da obsadime vaprosite okolo Slavia i nai-ve4e organizaciqta na FENOVETE!!!
A i nai-ve4e trqbva da se raboti po fakta 4e adski mnigo slavisti si sedqt vka6ti,kogato ima ma4ove i gi slu6at po radioto naprimer!!!
Nie sme horata koito trqbva da gi organizirat,da se opitame da im varnem nadejdata i te da se varnat tam kadeto im e mqstoto-na stadion SLAVIA!!! :!: :!: :!:

_________________
!!!VSI4KI SRE6TU BUFERITE!!!


Нед Яну 11, 2004 7:37 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Сря Окт 01, 2003 8:18 pm
Мнения: 2327
Местоположение: Sofia Hardcore
Мнение 
da ama ne moje agitkata da hodi do franziq na basket jeni po 200 4oveka a na ma4 s naftex ili spartak varna ili do pd da ne otideme i po tozi vuproz trqbva da se govori

_________________
Изображение

The Rise of the poisoned Youth


Нед Яну 11, 2004 11:02 pm
Профил ICQ
Пристрастен

Регистриран на: Пон Сеп 01, 2003 2:00 pm
Мнения: 160
Местоположение: Sofia
Мнение 
dani_slavista написа:
da ama ne moje agitkata da hodi do franziq na basket jeni po 200 4oveka a na ma4 s naftex ili spartak varna ili do pd da ne otideme i po tozi vuproz trqbva da se govori

8) !!!PRAV SI BRATLE!!! 8)

_________________
!!!VSI4KI SRE6TU BUFERITE!!!


Пон Яну 12, 2004 5:23 pm
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.