Национален Клуб на Слависта

Форум

Виж темите без отговор | Виж активните теми Дата и час: Съб Сеп 21, 2024 6:38 am



Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
 Купа на Африканските нации 
Автор Съобщение
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 2:58 pm
Мнения: 7251
Мнение 
Египет няма да могат да излъжат Камерун втори път за две седмици.Лъвовете влязоха във форма.Мбия е определено откритието на турнира.


Последна промяна saract на Пет Фев 08, 2008 11:23 am, променена общо 1 път



Пет Фев 08, 2008 10:33 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Май 17, 2004 1:18 pm
Мнения: 518
Местоположение: nadejda city
Мнение 
bodzhov_zv написа:
Хм. Не съм съгласен. Египет си игра с Ангола през цялото време. И за секунда не беше вън от съмнение, че са по-стойностният и можещ отбор.
А днес фараоните направо убиха уморените слонове, Коне и магарета. Добре ми подплатиха портфейла, малко ме е яд на Абутрика за този късен гол, защото бях играл и на 3:1 точен резултат.
Сега за Египет остава познатото упражнение да изкормят смешните камерунски лъвове.

УСЕЩАТ СЕ ЛЕКИ СИМПАТИЙ КЪМ ОТБОРА НА ЕГИПЕТ :wink:
ИНАЧЕ ОСВЕН ЧЕ УБИХА СЛОНОВЕТЕ УБИХА И ФУТБОЛА НАПОМНЯТ МИ ЗА НАШТЕ ЮЖНИ СЪСЕДИ НА ЕВРО '04 :oops:

_________________
СЛАВИЯ - МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ КЛУБ


Пет Фев 08, 2008 10:55 am
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Съб Фев 28, 2004 9:39 pm
Мнения: 731
Местоположение: Sofia, Slavia
Мнение 
В съвременния футбол е важна целта, а не как я постигаш.


Пет Фев 08, 2008 11:20 am
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 13018
Местоположение: SOFIA
Мнение 
saract написа:
Египет няма да могат да излъжат Камерун втори път за две седмици.Лъвовете влязоха във форма.Мбия е определено откритието на турнира.

Да набуташ четворка на наивно африканско отборче не е надлъгване, а си е класа. Египет така прави с тимовете от Черна Африка, които не знаят, че за да печелиш не е достатъчно да си бърз и мощен физически, а трябва да имаш акъл в главата.
.Това ли е убийството на футбола?


Пет Фев 08, 2008 2:55 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2003 5:04 am
Мнения: 2202
Мнение 
Камерун ще излъже Египет, по-опитни са.
Много ме изкефи победата им над домакините. :P

_________________
Обичаме ви, бели алкохоли!


Пет Фев 08, 2008 3:38 pm
Профил
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Пон Май 17, 2004 1:18 pm
Мнения: 518
Местоположение: nadejda city
Мнение 
ТОВА БЕШЕ НАЙ СЛУЧАЙНИЯ ГОЛ НА ТУРНИРА , ПОРЕДИЦА ОТ ГРЕШКИ И РИКУШЕТИ АКО БЕШЕ БЕЗПРИСТРАСТЕН ЗРИТЕЛ ЩЕШЕ ДА ВИДИШ ЧЕ ЕГИПЕТ ИМАХА КЪСМЕТ СНОЩИ , И АНГОЛА И СЛОНОВЕТЕ ИГРАЯТ ФУТБОЛ БЪРЗ С ДВИЖЕНИЕ И КОМБИНАЦИЙ АКО СЕ БЕШЕ ИГРАЛ ТОЗИ МАЧ ЩЕШЕ ДА СЕ ВИДИ КРАСОТАТА НА ФУТБОЛА В АФРИКА И РАЗЛИКАТА ОТ ФУТБОЛА КОЙТО ПРАКТИКУВА ЕГИПЕТ . СПОКОЙНО МОЖЕМ ДА НАРЕЧЕМ ЕГИПЕТ АФРИКАНСКАТА ГЪРЦИЯ И ОБРАТНОТО СЪЩО СТАВА :wink:

_________________
СЛАВИЯ - МНОГО ПОВЕЧЕ ОТ КЛУБ


Пет Фев 08, 2008 5:16 pm
Профил
Администратор
Аватар

Регистриран на: Сря Сеп 24, 2003 4:18 pm
Мнения: 13018
Местоположение: SOFIA
Мнение 
Ако това за теб е случаен гол, не знам какво да кажа. Гол след заучено положение, което египтяните правят при почти всеки корнер, някак не може така лесно да бъде обявен за случаен. БСК е симпатичен отбор, но няма нищо красиво в това с 2 паса да ти матират цялата защита. Един път - човек може да каже, че е случайност, но това снощи се случи около 16 пъти. Камерун също играе така. Странно как такива футболисти, които играят в големи европейски отбори стават подвластни на африканския наивитет като се съберат заедно.
Египет е африканската Бразилия и успехите на национално и клубно равнище го доказват по категоричен начин.


Пет Фев 08, 2008 5:39 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"

Регистриран на: Пон Авг 27, 2007 5:48 pm
Мнения: 4097
Местоположение: София
Мнение 
Ангола тъпо отпаднаха, яд ме е, ама освен Флавио и Манучо, всички са аматьори, даже си е успех, че минаха и групите ....

фараоните ще вземат купата ....

_________________
Изображение


Пет Фев 08, 2008 6:07 pm
Профил WWW
Орден "Стара Славия"
Аватар

Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:05 am
Мнения: 1032
Мнение 
Айде малко по-безпристрастно :lol: Финалът е много троен, даже повече от МанЮ - Арсенал.....Който го хване си е живо тото...


Пет Фев 08, 2008 9:40 pm
Профил
Пристрастен

Регистриран на: Нед Окт 24, 2004 4:18 pm
Мнения: 268
Местоположение: София
Мнение 
Камерун разполага с по - симпатични футболисти. Винаги е било така. Стискам им палци, пък каквото стане.


Съб Фев 09, 2008 6:56 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Темата е заключена, не можете да променяте мнения.   [ 66 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 11 госта


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by STSoftware for PTF.
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов.